Zdjęcia od Klientów – Seat Ibiza ’08-12

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas bardzo ważną sprawą. Miło nam, jak od czasu do czasu przesyłacie Państwo informację, że podobają Wam się nasze mieszki na biegi. Czasem także wraz z wiadomością załączacie Państwo zdjęcia przedstawiające mieszek na biegi zamontowany w swoim samochodzie.

Cieszymy się, że nasze skórzane mieszki na biegi spotykają się z Państwa uznaniem. Wykonując nasz wyroby zawsze kładziemy duży nacisk na jakość wykonania i staranne wykończenie.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia mieszka na biegi po wymianie w Seat Ibiza ’08-12. Zdjęcie to otrzymaliśmy od jednego z naszych Klientów, który był zadowolony z otrzymanego towaru i poświęcił dodatkowo chwilę swojego czasu, aby przesłać do nas efekt swojej pracy. Zachęcamy także innych naszych Klientów do podzielenia się swoimi zdjęciami – z przyjemnością zamieścimy je na stronach naszego Blogu.

Mieszek na drążek zmiany biegów do Seat Ibiza ’08-12, który jest prezentowany na poniższym zdjęciu można nabyć w naszym Sklepie Internetowym. Jak widać na załączonym zdjęciu po wymianie mieszka całość prezentuje się elegancko i estetycznie.

Mieszek na biegi po wymianie na nowy w Seat Ibiza '08-12

Mieszek na biegi po wymianie na nowy w Seat Ibiza ’08-12

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.