Peugeot 307 – demontaż gałki oraz wymiana mieszka na biegi

Odpowiadając na pojawiające się od naszych Klientów zapytania postanowiliśmy zamieścić kilka uwag, które mogą okazać się pomocne, podczas montażu pokrowców i mieszka na biegi w Peugeot 307.
Pokrowiec na gałkę zmiany biegów w Peugeot 307 przeznaczony jest wyłącznie do tych modeli, które posiadały oryginalnie skórzane obszycie. Nie jest możliwe założenie tego pokrowca na gałce zmiany biegów, która oryginalnie była cała plastikowa. Znajdujący się w naszym sklepie internetowym pokrowiec na gałkę zmiany biegów przeznaczony jest do wszystkich rodzajów skórzanych gałek w Peugeot 307.

Gałka zmiany biegów jest wciskana. Dlatego, aby ją ściągnąć należy mocno ją chwycić obiema rękami, a następnie lekko nią kręcąc na przemian w obie strony ciągnąć do góry. Gałka powinna zejść z lekkim oporem. Pokrowiec na gałkę zamiany biegów jest dobrze dopasowany, a wzór został ściągnięty z oryginału. Z tego więc powodu podczas montowania go na gałce nie ma potrzeby jego przycinania. Pokrowiec na gałkę zakłada się z pewnym oporem ponieważ zapewnia to odpowiednie dopasowanie do gałki. Po naciągnięciu pokrowca na gałkę można, ale nie trzeba, przed zawinięciem końcówki lekko podkleić. Jeżeli tego się nie zrobi, nic się nie stanie, ponieważ górny i dolny element gałki z powodzeniem utrzymują końcówki pokrowca w odpowiednim położeniu.

Montaż samego pokrowca na drążek zmiany biegów w Peugeot 307 też nie jest czynnością specjalnie trudną i nie wymaga poświęcenia zbyt wiele czasu. Postaraliśmy się bowiem o to, aby mieszek był dobrze dopasowany. Jego wzór został przygotowany w oparciu o oryginalny pokrowiec. Oferowany przez nas mieszek na biegi do Peugeot 307 posiada odpowiednio wyprofilowany dół oraz wszystkie wycięcia na zaczepy montażowe przygotowane w odpowiednich miejscach. Podczas zakładania mieszka na drążek zmiany biegów nie ma więc potrzeby niczego docinać, czy też robić dodatkowych otworów. Wszystko zakłada się szybko i sprawnie na oryginalną ramkę.

Jeszcze słowo na temat jakości wykonania. Każdy mieszek przez nas wyprodukowany schodząc z produkcji jest sprawdzany pod kątem jakości i staranności wykonania. Dbamy o to, aby wszystkie szwy były równo wykonane, nigdzie nie wystawały zbędne nitki, a łączenia proste. Dla nas dbałość o jakość wykonania jest sprawą bardzo ważną. Chcemy, aby firma AUTO-DESIGN kojarzyła była wyłącznie z produktami najwyższej jakości.

Skórzany pokrowiec zamontowany na gałce biegów Peugeot 307

Gałka zmiany biegów Peugeot 307 po zamontowaniu nowego, skórzanego pokrowca

Ten wpis został opublikowany w kategorii Instrukcje i porady i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.