Montaż mieszka w Opel Astra G

Wymiana i montaż mieszka na biegi w Opel Astra G

Wymiana i montaż mieszka na biegi w Opel Astra G

Samochody marki Opel Astra G cieszą się w naszym kraju od wielu lat niesłabnącym zainteresowaniem. Jednak jednym ze słabych elementów tego modelu samochodu jest fakt, że oryginalnie pokrowiec na drążek zmiany biegów wykonany jest z tworzywa sztucznego. W efekcie po jakimś czasie użytkowania samochodu pokrowiec ten przeciera się, pęka i rozdziera. Górna jego część, która jest montowana na sprzęgiełku do podnoszonego biegu wstecznego, nie trzyma się. Tak więc po pewnym czasie użytkowania całość wygląda nieestetycznie.

Jedynym rozwiązaniem, aby przywrócić poprzedni wygląd jest wymiana mieszka na drążek zmiany biegów na nowy. W naszej ofercie znajdują się mieszki na biegi wykonane z naturalnej skóry. Prawdziwa skóra, dzięki swoim właściwością nie ulega przetarciom i przez długi czas użytkowania zachowuje swój pierwotny wygląd. Dodatkowo, aby zapewnić dokładne dopasowanie do ramki, mieszek wykonany jest na podstawie oryginalnego wzoru. W górnej części posiada elegancko wszytą opaskę zaciskową, którą montuje się na sprzęgiełku biegu wstecznego. W dolnej – przygotowane wycięcia na zaczepy. Wymiana mieszka na biegi w Opel Astra G nie jest więc czynnością trudną i nie zajmuje wiele czasu.

W ofercie na naszym Sklepie Internetowym posiadamy także inne produkty do Opla Astra G. Ważną cechą naszych produktów jest to, że powstają one z wysokiej jakości materiałów. Dbamy także o dokładne dopasowanie, dlatego zawsze wykonujemy nasze produkty na podstawie oryginalnych wzorów. Kupując więc u nas macie Państwo pewność, że towar będzie pasował.

Ważne jest także to, że oferowane w naszym Sklepie Internetowym towary to polskie produkty. Całość wytwarzana jest w Polsce, a nasza kontrola jakości ma za zadanie utrzymać końcowy produkt na najwyższym poziomie. Ważne dla nas jest to, aby nasze produkty były utożsamiane z najwyższą jakością wykonania i wykończenia.

Skórzany mieszek na biegi do Opla Astra G - wymiana i montaż

Skórzany mieszek na biegi do Opla Astra G – wymiana i montaż

Ten wpis został opublikowany w kategorii Instrukcje i porady i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.