Wymiana mieszka biegów w Toyota Corolla E12

W celu ułatwienia naszym klientom wymiany mieszka w Toyota Corolla E12 poniżej przedstawiamy krótki, zdjęciowy poradnik, przedstawiający krok po kroku proces wymiany mieszka. Instrukcja zdjęciowa został udostępniona Państwu dzięki uprzejmości jednego z naszych Klientów, tak więc mamy nadzieje, że będzie pomocna.

Skórzany mieszek został zakupiony w naszym Sklepie Internetowym i jest do nabycia TUTAJ. Tak jak widać na zamieszczonych zdjęciach nowy mieszek wykonany jest z prawdziwej skóry. W celu ułatwienia wymiany i dokładnego dopasowania jest on przygotowany w oparciu o oryginalny wzór, aby montaż mieszka przy gałce zmiany biegów oraz na ramce nie nastręczał problemów. Całość jest dobrze dopasowana oraz, co bardzo ważne, estetycznie wykonana.

Na uwagę zasługuje także fakt, że naturalna skóra ma zdecydowanie lepszą odporność na uszkodzenia niż tworzywa sztuczne. Wymiana mieszka biegów w Toyota Corolla E12 na wykonany z prawdziwej skóry daj gwarancję, że nie będzie się on już więcej przecierał. Tak więc praktycznie rzecz biorąc takiej wymiany dokonuje się tylko jeden raz.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Instrukcje i porady i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.