Skórzane nakładki na kierownicę do samochodu

Skórzane nakładki to wysoka jakość wykonania

W naszym Sklepie internetowym posiadamy w sprzedaży dwa rodzaje pokrowców na kierownicę: pokrowce do samodzielnego obszycia oraz skórzane nakładki na kierownicę.

Dziś postaramy się przestawić kilka praktycznych informacji dotyczących drugiego z wymienionych pokrowców, a mianowicie skórzanych nakładek na kierownicę.

Na początek kilka słów na temat konstrukcji i materiałów. Nakładki są w całości polskim produktem wytwarzanej w naszej firmie. Składa się ona z dwóch podstawowych części: gumowej bazy oraz skórzanego obszycia. Gumowa baza jest odpowiednio profilowana tak, aby dobrze przywierać do koła kierownicy. Nakładka dostępna jest w wielu rozmiarach co sprawia, że możliwe jest jej zamontowanie praktycznie w każdym samochodzie. Do produkcji bazy wykorzystywana jest specjalnie dobrana guma, która charakteryzuje się tym, że nie posiada intensywnego, nieprzyjemnego zapachu, a jednocześnie jest odporna na działanie promieni słonecznych i nie kruszeje pod ich wpływem. Na tak przygotowaną bazę nanoszone jest w naszej firmie skórzane obszycie. Skóra wykorzystywana do tego celu do wysokiej jakości naturalny produkt. Podczas obszywania na gumowej bazie skórzanego obszycia cały czas dbamy o zachowanie wysokiej jakości wykończenia naszych produktów. Każdy produkt wychodzący z produkcji jest przed pakowaniem sprawdzany przez nasz dział jakości.

Pokrowce na kierownicę dostępne są w kilku rozmiarach, dzięki temu możliwe jest ich zamontowanie praktycznie w każdym z samochodów. Ważną rzeczą przed wyborem pokrowca jest zmierzenie średnicy kierownicy i dobranie do niego odpowiedniego rozmiaru pokrowca. Pomocne informacje na ten temat zamieszczone są na stronie produktu w zakładce „Montaż pokrowca”.

Przedstawiamy poniżej kilka zdjęć naszej skórzanej nakładki na kierownicę z bliska, aby mogli Państwo zobaczyć jakość wykonania i wykończenia przed zakupem. Jednocześnie zapewniamy, że jest to losowo wybrany produkt bezpośrednio z produkcji, a nie specjalnie przygotowany model do zdjęć. Każdy z tych produktów wykonany jest z równie wysoką starannością jak ten prezentowany na zdjęciach. Staramy się bowiem, aby nazwa naszej firmy AUTO-DESIGN kojarzona była z najwyższą jakości skórzanych pokrowców i mieszków samochodowych.

Prezentowaną na zdjęciach nakładkę na kierownicę można nabyć w naszym Sklepie Internetowym. Jest ona dostępna w następujących rozmiarach:

  • średnica kierownicy: 35 – 36,5 cm,
  • średnica kierownicy: 37 – 38,5 cm,
  • średnica kierownicy: 39 – 41 cm,
  • średnica kierownicy: 42 – 44 cm,
  • średnica kierownicy: 44 – 46 cm,
  • średnica kierownicy: 47 – 49 cm.

nakladki_na_kierownice_z_bliska_01

Wysoka jakość wykonania nakładek na kierownicę

nakladki_na_kierownice_z_bliska_02

Staranne wykończenie brzegów

nakladki_na_kierownice_z_bliska_03

Łączenia w pokrowcu wykonane równo i starannie

nakladki_na_kierownice_z_bliska_04

Skóra jest równo naciągnięta na pokrowcu

nakladki_na_kierownice_z_bliska_05

Do zszycia elementów nakałdki używane są wyłącznie mocne, nylonowe nici

nakladki_na_kierownice_z_bliska_06

Pokrowiec obszyty wysokiej jakości naturalną skórą

Ten wpis został opublikowany w kategorii Instrukcje i porady i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.