Nowe mieszki na biegi

Staramy się ciągle poszerzać naszą ofertę o kolejne mieszki na biegi. W ostatnim czasie w naszej ofercie znalazło się kilka nowych wzorów zarówno mieszków na drążek zmiany biegów, jak i mieszków hamulec ręczny:

Chcieliśmy jednocześnie przypomnieć, że jeżeli w naszej ofercie nie znajdziecie Państwo mieszków na biegi lub na hamulec ręczny do swojego modelu samochodu, to zachęcamy do skontaktowania się z nami. Istnieje bowiem możliwość przygotowania mieszków na indywidualne zamówienie. Konieczne jest w takim przypadku przesłanie do nas oryginalnych mieszków zdemontowanych ze swojego samochodu.

Zapraszamy do kontaktu, wbrew pozorom przygotowanie mieszków na biegi na indywidualne zamówienie nie różni się od standardowej oferty.

Wszystkie zaprezentowane powyższej mieszki wykonane są na podstawie oryginalnych wzorów. Tak więc montaż przebiega bez problemu, a po zamontowaniu całość prezentuje się elegancko. Mieszki można zakupić za pośrednictwem naszego Sklepu Internetowego. Zapraszamy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.