Wymiana pokrowca na gałkę biegów Renault Laguna

Jak wymienić skórzany pokrowiec na gałkę w Renault Laguna II

Niejednokrotnie zdarza się tak, że skóra zamontowana na gałce zmiany biegów w takich samochodach jak peugeot 407, czy renault laguna II w trakcie normalnego użytkowania ulega uszkodzeniu. Z biegiem czasu staje się nieprzyjemna w dotyku oraz szpeci wnętrze auta. Ważną rzeczą jest to, że w przypadku tych modeli aut można bez problemu dokonać wymiany pokrowca, bez konieczności zmieniania całej gałki zmiany biegów.

W naszej ofercie posiadamy skórzane pokrowce na gałkę zmiany biegów wykonane na podstawie oryginałów. Pokrowce montuje się na posiadanej gałce zmiany biegów bez potrzeby zakupu całej, nowej gałki. Z uwagi na fakt, że pokrowiec dokładnie pasuje do określonego modelu montaż przebiega bez problemów, a po zamontowaniu całość wygląda estetycznie.

Skórzany pokrowiec zamontowany na gałce zmiany biegów w Renault Laguna II 6 biegów

Skórzany pokrowiec zamontowany na gałce zmiany biegów w Renault Laguna II 6 biegów

Skórzany pokrowiec zamontowany na gałce zmiany biegów w Renault Laguna II 5 biegów

Skórzany pokrowiec zamontowany na gałce zmiany biegów w Renault Laguna II 5 biegów

Dokonując wymiany pokrowca na gałkę zmiany biegów warto rozważyć także dokonanie wymiany mieszka na biegi oraz na hamulec ręczny. Są one odpowiednio przygotowane, wykonane z prawdziwej skóry na podstawie oryginalnych wzorów. Dzięki starannemu wykończeniu po wymianie mieszka doskonale on pasuje. Decydując się na wymianę całego kompletu mieszków oraz pokrowca zapewniamy sobie ładny wygląd oraz zadowolenie na długi okres użytkowania. Wszystkie oferowane przez nas mieszki na biegi oraz pokrowce na gałkę zmiany biegów wykonane są z odpowiednio dobranej naturalnej skóry co sprawia, że nie ulegają one uszkodzeniom i przetarciom.

Skórzany pokrowiec na gałkę zamontowany w Peugeot 407

Skórzany pokrowiec na gałkę zamontowany w Peugeot 407

Całość produkcji powstaje w Polsce i zawsze podlega kontroli pod kątem jakości wykonania. Z tego powodu jesteśmy pewni swoich produktów oraz tego, że będą dobrze się spisywały podczas długiego okresu użytkowania. Dlatego, jeżeli szukasz pokrowca na gałkę zmiany biegów albo mieszka na biegi odwiedź naszą stronę, aby znaleźć produkty o wysokiej i uznanej jakości polskiego producenta.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Instrukcje i porady i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.