Mieszek do Peugeot 407 – jaki wybrać?

W ofercie znajdującej się w naszym Sklepie Internetowym posiadamy mieszki na biegi do samochodu marki Peugeot 407. Mieszki dostępne są w 3 rodzajach. Postanowiliśmy więc poświęcić temu tematowi trochę miejsca w naszym Blogu. Znajdziecie tu Państwo kilka, mamy nadzieje, przydatnych informacji na temat tego, jaki mieszek na biegi do Peugeot 407 wybrać do swojego modelu samochodu i czym one między sobą się różnią.

W sumie bardzo prosto jest odróżnić poszczególne mieszki od siebie. Pierwszym rodzajem mieszka na biegi jest ten, przeznaczony do samochodów ze standardowym biegiem wstecznym, tzn. takim do włączenia którego nie jest konieczne podnoszenie sprzęgięłka przy gałce zmiany biegów.

Skórzany mieszek na biegi do Peugeot 407 wersja ze standardowym biegiem wstecznym

Skórzany mieszek na biegi do Peugeot 407 wersja ze standardowym biegiem wstecznym

Drugim rodzajem mieszka na biegi w Peugeot 407 jest ten, który przeznaczony jest do samochodów z podnoszonym biegiem wstecznym, tzn. do tych, w których w celu włączenia biegu wstecznego konieczne jest podniesienie specjalnego sprzęgiełka znajdującego się przy gałce zmiany biegów.

Skórzany mieszek na biegi Peugeot 407 wersja z podnoszonym biegiem wstecznym

Skórzany mieszek na biegi Peugeot 407 wersja z podnoszonym biegiem wstecznym

Trzeci rodzaj mieszków przeznaczony jest do samochodów z oznaczeniem SW.

Skórzany mieszek na drążek biegów do Peugeot 407 SW

Skórzany mieszek na drążek biegów do Peugeot 407 SW

Każdy z wyżej wymienionych mieszków został przygotowany na bazie oryginalnego wzoru. W dolnej części mieszek posiada odpowiednie wyprofilowanie oraz otwory na zaczepy znajdujące się na oryginalnej ramce na biegi. W górnej części mieszka została wszyta gumka, która trzyma pokrowiec w odpowiednim miejscu. Zastosowanie takich rozwiązań sprawia, że montaż nie jest sprawą trudną, a po wymianie mieszek prezentuje się bardzo ładnie.

Nie można w tym miejscu pominąć faktu, że w naszej ofercie na Sklepie Internetowym, poza mieszkami na biegi, znajdą Państwo również inne produkty przeznaczone do samochodów marki Peugeot 407:

Pragniemy nadmienić, że wszystkie te wyroby są naszej produkcji, jest to więc produkt polski, wykonany w dużą dbałością o jakość i staranność wykończenia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Instrukcje i porady i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.