Skórzany zestaw do Renault Megane

Skórzany zestaw na zamówienie

W naszej standardowej ofercie znajdują się przede wszystkim mieszki, pokrowce i gałki wykonane z czarnej skóry. Ostatnimi czasy produkty wykonane w czerni cieszą się największym powodzeniem. Prawdą także jest, że czerń pasuje do każdego innego koloru i jest kolorem najbardziej uniwersalnym. Często ten kolor mieszków, czy pokrowców wybierany jest także w sytuacji, kiedy wnętrze samochodu wykonane jest w innych kolorach. Dlaczego? Ponieważ producenci samochodów operują na odcieniach kolorów specjalnie dla siebie przygotowanych. Osiągnięcie takich odcieni jest trudne, a co za tym idzie czasochłonne i drogie. Proces barwienia skóry przebiega także w inny sposób niż wytwarzanie tworzyw sztucznych używanych w większości samochodów, stąd też powstają różnice w kolorach.

Tak jak wspomniałem już wcześniej, kolor czarny dominuje w naszej ofercie. Jednak czasem zgłaszają się do nasz Klienci z zapytaniem, czy nie byłoby możliwe przygotować mieszek, komplet mieszków, czy jak w tym przypadku cały zestaw w innym kolorze. Oczywiście taka możliwość istnieje. Nie oferujemy pewnych kolorów w standardowej ofercie z tego względu, że nie cieszą się one obecnie dużym powodzeniem, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby przygotować takie indywidualne zamówienie.

Przygotowanie indywidualnego zamówienia nie dotyczy tylko niestandardowego koloru. Jeżeli w naszej ofercie na Sklepie Internetowym nie ma mieszków na biegi do jakiegoś modelu samochodu jesteśmy gotowi przygotować go na podstawie przesłanego wysłanego do nas oryginału. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązanie przygotowany przez nas mieszek będzie idealnie dopasowany i wykonany z trwałej, solidnej skóry.

Kilka dni temu zgłosił się do nas pan Jacek z zapytaniem czy istniałaby możliwość przygotowanie zestawu składającego się z mieszka na biegi, pokrowca na kierownicę oraz gałki zmiany biegów do Renault Megane I. Pan Jacek chciał, aby zestaw ten został przygotowany w kolorze czerwonym. Podjęliśmy się tego zlecenia i poniżej przedstawiam zdjęcia przedstawiające zrealizowane zamówienie.

Komplet wykonany na zamówienie do Renault Megane

Skórzany zestaw wykonany na zamówienie do Renault Megane

Pokrowiec na kierownicę z czerwonej skóry

Pokrowiec na kierownicę z czerwonej skóry

Skórzana gałka na biegi z czerwonej skóry

Skórzana gałka na biegi z czerwonej skóry

Czerwone mieszek na biegi do Renault Megane

Czerwone mieszek na biegi do Renault Megane

Ten wpis został opublikowany w kategorii Instrukcje i porady i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.