Pokrowiec na podłokietnik BMW E36

Podłokietnik w aucie to spora wygoda podczas jazdy. Wielu producentów samochodów odkryło to już dawno temu i wyposaża fabrycznie niektóre swoje modele w podłokietniki dla kierowcy. Z czasem jednak podłokietniki te zużywają się. Materiał użyty do ich obszycia przeciera się, powstają wgłębienia w miejscu, gdzie trzymany jest łokieć, ogólnie podłokietnik zaczyna wyglądać nieciekawie.

W sumie w takich przypadkach pozostają dwa rozwiązania. Poszukać gdzieś podłokietnik do swojego modelu wśród używanych części lub dokonać jego regeneracji. Pierwsze rozwiązania jest o tyle problemowe, że znalezienie oryginalnego podłokietnika w bardzo dobrym stanie może okazać się wyjątkowo trudne. Drugie z przedstawionych rozwiązań wymagać będzie poświęcenia odrobiny czasu na regenerację.

W swojej ofercie posiadamy skórzane pokrowce na oryginalne podłokietniki. Wykonane są one z naturalnej skóry, a wzór wykorzystywany do ich wykonania pochodzi z oryginalnych podłokietników. Tak więc po dokonaniu wymiany pokrowca na podłokietnik całość wygląda elegancko i profesjonalnie.

Dla przykładu poniżej prezentujemy pokrowiec na podłokietnik do BMW E36 po regeneracji. Na oryginalny podłokietnik zdemontowany z samochodu, został założony skórzany pokrowiec z naszej oferty. Według nas całość prezentuje się naprawdę ładnie, a co najważniejsze skóra użyta do produkcji tych pokrowców przez długi czas zachowuje swój pierwotny wygląd, nie ulega przetarciom i nie pęka.

Podłokietnik do BMW E36 po regeneracji. Założony został skórzany pokrowiec z naszej ofery

Podłokietnik do BMW E36 po regeneracji. Założony został skórzany pokrowiec z naszej oferty

 

Skórzane pokrowce na podłokietnik do BMW E36 i innych modeli aut dostępne są w naszym Sklepie Internetowym. Ponadto w sprzedaży do BMW E36 posiadamy:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Instrukcje i porady i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.