Skórzana nakładka na kierownicę

Komfort posiadania skórzanej kierownicy z reguły zarezerwowany jest dla posiadaczy aut z trochę wyższej półki. Bardzo często kupując samochód okazuje się, że kierownica to nic innego jak okrągły kawałek plastiku. Przy dłuższej jeździe okazuje się, że nie jest on tak przyjemny w dotyku jak można byłoby tego oczekiwać. Szczególnie jest to wyraźnie odczuwane w sytuacji, kiedy na dworze występują skrajnie niskie lub wysokie temperatury. Wtedy utrzymać kierownicę  rękach to nie lada sztuka.

Proponujemy rozwiązanie, które pozwoli ograniczyć nieprzyjemne uczucie związane z plastikiem kierownicy, a dodatkowo pozwoli cieszyć się komfortem naturalnej skóry w aucie. W naszej ofercie znajdują się nakładki na kierownicę wykonane z prawdziwej skóry.

Odpowiednio przygotowana konstrukcja pozwala na nałożenie pokrowca na kierownicę bez większego problemu. Wynika to z faktu, że jest ona wykonana na gumowej bazie, którą obszywamy naturalną skórą. Nie jest to więc żadna eko-skóra kiepskiej jakości jaką można bardzo często spotkać w różnych marketach. Jest to pokrowiec najwyższej jakości w całości wykonany w Polsce.

Nakładki na kierownicę dostępne są w różnych rozmiarach oraz kolorach i wzorach. Zróżnicowanie rozmiarów pozwala dobrać odpowiedni pokrowiec praktycznie do każdego samochodu, od najmniejszych osobówek, to dużych ciężarówek, czy autobusów. Szczegółowe zestawienie rozmiarów i kolorów dostępne jest w naszym Sklepie Internetowym, gdzie można kupić skórzane nakładki na kierownice.

Skórzany pokrowiec na kierownicę

Skórzana nakładka na kierownicę

Skórzany pokrowiec na kierownicę

Skórzana nakładka na kierownicę

Skórzany pokrowiec na kierownicę

Skórzana nakładka na kierownicę

Zamieściliśmy kilka zdjęć, które mają na celu zaprezentować jakość wykonania. Tak jak wcześniej wspomniałem, gumowa baza obszyta jest prawdziwą skórą. Szwy wykonane są starannie i równo. Montaż polega wyłącznie na nałożeniu pokrowca na kierownicę. Ważne jest to, aby odpowiednio dobrać rozmiar pokrowca do swojej kierownicy. To nic trudnego, wystarczy zmierzyć średnicę kierownicy w sowim aucie od zewnętrzne strony, a następnie wybrać odpowiedni rozmiar.

Dlaczego podajemy rozmiar nakładek na kierownicę jako przedział? Ponieważ guma i skóra jest elastyczne i umożliwia zamontowanie pokrowca na kierownicę w tym przedziale. Pokrowiec musi dobrze przylegać do kierownicy, aby podczas jazdy nie przesuwał się – jest to ważne ze względu bezpieczeństwa.

Jeszcze słowo o montażu. Istotną sprawą jest, że montaż pokrowca nie wymaga demontowania kierownicy, może być zakładany na kierownicę z poduszką powietrzną. Te cechy wpływają na to, że jest to produkt solidny i bezpieczny.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Instrukcje i porady i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.