Mieszek do Volvo XC90

Samochody marki Volvo od lat cieszą się dużym uznaniem wśród użytkowników. Wśród wielu rodzajów mieszków na biegi w swojej ofercie posiadamy także mieszki do tych aut. W ostatnim czasie największą popularnością cieszą się mieszki i pokrowce do Volvo XC90.

Mieszki na biegi do Volvo XC90 dostępne są w dwóch wersjach, w zależności od posiadanej skrzyni biegów: manualnej lub automatycznej. Każdy z mieszków został przygotowany na podstawie oryginalnego wzoru, tak więc po wymianie mieszka w Volvo XC90 będą się one prezentowały ładnie i będą dobrze dopasowane.

Skórzany mieszek na biegi do Volvo XC90 z automatyczną skrzynią biegów

Skórzany mieszek na biegi do Volvo XC90 z automatyczną skrzynią biegów

Należy w tym miejscu zaznaczyć, że w mieszkach zastosowaliśmy rozwiązania ułatwiające ich zamontowanie w aucie. Mieszek na biegi do Volvo XC90 z automatyczną skrzynią biegów w dolnej części posiada odpowiednie wycięcia, zapewniające odpowiednie trzymanie na ramce biegów, natomiast w górnej – estetycznie wszytą dratwę umożliwiającą zaciśnięcie mieszka przy gałce. Natomiast mieszek na biegi do Volvo XC90 z manualną skrzynią biegów posiada w dolnej części wszytą gumkę. Rozwiązanie to utrzymuje mieszek na ramce, bez konieczności klejenia, czy przyszywania mieszka do ramki. Jest to związanie bardzo praktyczne i wygodne, ponieważ wystarczy tylko założyć mieszek na ramkę, a następnie wcisnąć ją do tunelu w aucie.

Mieszek na biegi do Volvo XC90 z manualną skrzynią biegów

Mieszek na biegi do Volvo XC90 z manualną skrzynią biegów

Mieszki na biegi do samochodów marki Volvo XC90 można nabyć w naszym Sklepie Internetowym. Mieszki dostępne są w dwóch wersjach: z naturalnej skóry oraz eko-skóry.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Instrukcje i porady i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.