Nakładka na kierownicę w Kia Picanto II

Zamontowanie nakładki na kierownicę jest łatwym sposobem na poprawę komfortu jazdy samochodem. Wykonana jest na bazie odpowiednio wyprofilowanej gumy, która stanowi podstawę do wykonania nakładki. Baza ta jest odpowiednio dobierana do średnicy kierownicy i występuje w wielu rozmiarach. Dzięki temu można dopasować ją do kierownicy montowanej w małych samochodach, jak i do kierownicy montowanych w ciężarówkach, czy też autobusach.

Na wyprofilowaną bazę naszywana jest prawdziwa skóra. Naturalne właściwości skóry sprawiają, że jest ona przyjemna w dotyku, ręce nie pocą się podczas trzymania kierownicy tak jak to ma miejsce w przypadku zastosowania różnego rodzaju tworzyw sztucznych. Dodatkowo prawdziwa skóra charakteryzuje się zdecydowanie większą wytrzymałością. Starając się zapewnić wysoką jakość naszych wyrobów nie zapominamy także o szwach, które wykonane są z dużą starannością, a nici używane do łączenia poszczególnych elementów są mocne i wytrzymałe.

W ostatnim czasie otrzymaliśmy od jednego z naszych Klientów zdjęcie przedstawiające zamontowanie nakładki na kierownicę w samochodzie marki Kia Picanto II. Wybrana nakładka na kierownicę to wersja w kolorze grafitowo-niebieskim, rozmiar 35-37 cm. Prezentujemy więc Państwu to zdjęcie w celu pokazania, jak prezentuje się nakładka po zamontowaniu na kierownicy.

Prezentowaną nakładkę na kierownicę, także w innych kolorach i rozmiarach można nabyć w naszym Sklepie Internetowym. Posiadamy w ofercie ponadto także pokrowce na kierownicę do samodzielnego obszycia. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą.

Nakładka na kierownicę zamontowana w Kia Picanto II

Nakładka na kierownicę zamontowana w Kia Picanto II

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.