Nakładki na kierownicę do ciężarówki

Załóż nakładkę na kierownicę w ciężarówce

W ofercie naszego sklepu dominują produkty przeznaczone do aut osobowych. Jednak posiadamy także kilka produktów, które wyraźnie przeznaczone są dla użytkowników samochodów ciężarowych oraz autobusów. Mowa jest w tym przypadku o skórzanych nakładkach na kierownicę. Z racji tego, że posiadamy w ofercie nakładki na kierownicę o średnicy wynoszącej nawet 49 cm, to z powodzeniem można zamontować je na tak dużych kierownicach.

Czym charakteryzują się oferowane przez nas nakładki na kierownicę? Pierwsza, najważniejsza rzecz to ta, że wykonane są z naturalnej, prawdziwej skóry. Sprawia to, że nakładki zapewniają wysoki komfort nawet przy długim, ciągłym użytkowaniu. Dzięki zastosowaniu odpowiednio profilowanej bazy, montaż nakładki na kierownicy jest sprawą prostą. Wystarczy ją tylko naciągnąć i gotowe. Do zamontowania nakładki nie jest wymagany demontaż kierownicy.

Łatwość montażu, wysoka jakość wykonania sprawiają, że nakładki na kierownice cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród kierowców aut osobowych, jak i zawodowych kierowców samochodów ciężarowych i autobusów. Dlatego, jeżeli chcesz podarować sobie komfort podczas jazdy oraz pragniesz zapewnić ładny wygląd w aucie skorzystaj z naszych nakładek na kierownicę, a wierzymy, że będziesz zadowolony.

Nakładki na kierownicę w różnych wzorach, rozmiarach oraz wersjach kolorystycznych dostępne są w naszym Sklepie Internetowym.

Pokrowiec na kierownice

Pokrowiec na kierownicę – Typ 1

Pokrowiec na kierownice

Pokrowiec na kierownicę – Typ 2

Pokrowiec na kierownice

Pokrowiec na kierownicę – Typ 3

Pokrowiec na kierownice

Pokrowiec na kierownicę – Typ 4

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.