Skórzana gałka na biegi – podnoszony wsteczny

Prezentowane poniżej skórzane gałki na biegi przeznaczone są do samochodów, w których bieg wsteczny włącza się podnosząc do góry sprzęgiełko przy gałce zmiany biegów. Gałka wykonana jest z twardej gumy, pokryta naturalną skórą oraz ręcznie obszyta przez naszych pracowników. Gałka na biegi jest w całości polskim produktem.

Wykonanie gałki z gumy oraz z prawdziwej skóry sprawia, że nie zmienia ona w sposób skrajny swojej temperatury. Jest to ważne szczególnie w zimie oraz w lecie, kiedy temperatura we wnętrzu samochodu potrafi dać się we znaki. Naturalna skóra jest dodatkowo przyjemna w dotyku, a ręka nie poci się podczas zmiany biegów.

Decydując się na wymianę gałki w swoim samochodzie należy zwrócić uwagę na szerokość zamontowanego w aucie sprzęgiełka. Gałka bowiem w dolnej części posiada otwór umożliwiający schowanie się o średnicy do 2,8 cm. Jest to otwór pozwalający na zamontowanie gałki w większości aut, jednak niektóre modele posiadają szersze sprzęgiełka. Dlatego przed zakupem zalecamy dokonanie pomiaru.

Prezentowane gałki na biegi są do nabycia w naszym Sklepie Internetowym. W standardowej ofercie posiadamy gałki w przedstawionych powyżej kolorach.

Skórzana gałka na biegi Skórzana gałka na biegi Skórzana gałka na biegi Skórzana gałka na biegi Skórzana gałka na biegi Skórzana gałka na biegi Skórzana gałka na biegiSkórzana gałka na biegi Skórzana gałka na biegi  Skórzana gałka na biegi Skórzana gałka na biegi

Ten wpis został opublikowany w kategorii Instrukcje i porady i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.