Współpraca w zakresie hurtu

Jesteśmy firmą zajmującą się szyciem skórzanym mieszków na biegi, na hamulec ręczny oraz pokrowców na kierownice. Swoją działalność prowadzimy od lat 90-tych XX wieku. Tak więc, od rozpoczęcia naszej działalności miną już szmat czasu. Przez ten czas, zakres naszej działalności ulegał zmianom, tak jak wymuszał to zmieniający się rynek.

Obecnie naszym głównym przedmiotem działalności jest właśnie produkcja skórzanych mieszków. Specjalizując się w tej dziedzinie, przez te wszystkie lata zgromadziliśmy szeroki wybór mieszków na biegi oraz hamulec ręczny do wielu modeli samochodów. Zatrudniając ciągle tych samych, sprawdzonych ludzi posiadamy największy nas kapitał, jakim są umiejętności naszych krawcowych. To dzięki ich umiejętnościom i doświadczeniu w zakresie pracy z ciężkim materiałem jakim jest naturalna skóra, udało nam się zdobyć uznanie naszych klientów, zarówno tych indywidualnych, jak i hurtowych.

Poza produkcją skórzanych mieszków na biegi oraz na hamulec ręczny zajmujemy się także produkcją welurowych dywaników samochodowych. Dywaniki przygotowywane są na podstawie oryginalnych wzorów, przeznaczone są do określonych modeli samochodów, tak więc nie ma problemu z błędnym dopasowaniem. Ponadto dywaniki samochodowe posiadają specjalnie przygotowaną spodnią warstwę, która zabezpiecza przed przenikaniem wilgoci do okładzin samochodowych.

Nasze wyroby zostały docenione nie tylko przez polskich klientów, lecz także dzięki nawiązaniu szerokiej współpracy z odbiorcami za granicą, także i w innych krajach Europy. Wymagający zachodni rynek sprawił, że wprowadziliśmy do naszej produkcji kontrolę jakości, która nieustannie czuwa na tym, żeby każdy wyprodukowany mieszek, każda osłona i pokrowiec cechował się nienagannym wyglądem i estetycznym wykończeniem.

Rozwój wymaga ciągłego poszerzania grona współpracowników. Z tego więc powodu, jeżeli trafiliście Państwo na naszą stronę i zainteresowała Was nasza oferta zapraszamy do kontaktu i współpracy w zakresie hurtu. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie nowych współpracy i wierzymy, że przyniesie ona korzyści dla obu stron. Z doświadczenia wiemy, że firmy zajmujące się komisową sprzedażą samochodów, mechaniką samochodową oraz sprzedażą akcesoriów samochodowych z powodzeniem znajdują u nas interesujący ich asortyment.

W razie pytań szczegółowe dane telefoniczne oraz formularz kontaktowy znajduje się na naszej stronie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.