Skórzane nakładki na pasy bezpieczeństwa

Zapinanie pasów bezpieczeństwa do obowiązek każdego podróżującego samochodem. Jednak jest wiele osób, dla których ten obowiązek jest powodem dyskomfortu. Skarżą się, że pasy wrzynają się i są bardzo niewygodne podczas jazdy.

Dla tych osób postanowiliśmy dodać w naszej ofercie skórzane nakładki na pasy. Są one wykonane z prawdziwej skóry. Zakłada się je na pasy w bardzo prosty sposób, ponieważ wzdłuż całej długości posiadają wszyte rzepy. Tak więc wystarczy nałożyć je na pasy, aby cieszyć się zwiększonym komfortem podróżowania. Dodatkowo nakładki posiadają wewnątrz wyściółkę, która zmniejsza ucisk pasa podczas jazdy samochodem.

Nakładki na pasy wykonane są elegancko, dyskretnie komponują się z pasem i nie rzucają się w oczy. Można ich więc używać w każdym modelu samochodu. Konstrukcja i sposób montażu oferowanych przez nas nakładek na pasy sprawia, że nie wpływają one negatywnie na bezpieczeństwo podczas jazdy.

Nakładki na pasy, które znajdują się w naszej ofercie to polski produkt wykonany z wysokiej jakości naturalnej skóry, zapinany na rzepy. Można nabyć go w naszym Sklepie Internetowym.

Nakładki na pasy wykonane z naturalnej skóy

Nakładki na pasy wykonane z naturalnej skóy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.