Skórzana nakładka na kierownicę w Fiat Seicento

Dzięki uprzejmości Pana Włodzimierza z Wrocławia możemy zaprezentować Państwu kolejny przykład zamontowania naszych produktów. Tym razem jest to skórzana nakładka na kierownicę zamontowana w fiacie seicento.

Prezentowana nakładka jest w rozmiarze średnicy kierownicy 37-39 cm w kolorze grafitowo-szary. Nakładna posiada gumową bazę, która pozwala na łatwe i szybkie zamontowanie jej na kierownicy. Dzięki dokładnemu dopasowaniu pokrowiec nie przesuwa się po kierownicy podczas jazdy, co jest istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa. W celu zapewnienia wygody i trwałości użytkowania pokrowiec na kierownicę wykonany został z wysokiej jakości naturalnej, prawdziwej skóry, a do zszycia poszczególnych elementów użyto mocnych nici.

Pokrowce na kierownice w formie nakładek dostępne są w wielu różnych kolorach, wzorach oraz rozmiarach. Można więc pokrowiec ten dopasować praktycznie do każdego rodzaju samochodu, poczynając właśnie od takich jak na przykład prezentowany na zdjęciach fiat seicento, aż do dużych ciężarowych samochodów. Zapraszamy więc do odwiedzenia naszego Sklepu Internetowego i zapoznania się dokładnie z ofertą skórzanych nakładek na kierownicę.

Skórzana nakładka na kierownicę zamontowana w Fiat Seicento

Skórzana nakładka na kierownicę zamontowana w Fiat Seicento

 

nakladka_na_kierownice_fiat_seicento_2

Prezentowany kolor pokrowca na kierownicę to: grafitowo-szary

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Instrukcje i porady i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.