Rusza blog Auto-Design

Po przebudowie naszego serwisu ruszamy ponownie w Blogiem. Dla przypomnienia naszym stałym Klientom i dla poinformowania nowych kilka słów o tym, co takiego w naszym Blogu znajdziecie.

Podobnie jak we wcześniejszej wersji opartej o starą platformę zamierzamy zamieszczać w naszym Blogu wszelkie informacje dotyczące produkowanych przez nas towarów. Będziemy zamieszczać informację o pojawiających się w naszej ofercie nowościach. W dziale „Porady” będą umieszczane praktyczne informację dotyczące wymiany mieszka na biegi, montażu pokrowca, czy też odpowiedniego doboru towaru do swojego modelu samochodu. Znajdą się tu także informacje dotyczące pielęgnacji, konserwacji oraz wiele innych, które mamy nadzieje spotkają się z uznaniem naszych Klientów.

Będziemy się starać, aby poza oferowaniem mieszków, pokrowców i dywaników wysokiej jakości otrzymywali Państwo także dodatkowe informację, które pozwolą na odpowiedni dobór towaru z naszej oferty.

Czym się zajmuje firma Auto-Design?

Działamy na krajowych i zagranicznych rynkach związanych z wyglądem wnętrz samochodów od lat 90-tych ubiegłego stulecia. Zajmujemy się przede wszystkim produkcją skórzanych mieszków na biegi oraz skórzanych pokrowców na kierownicę. W ostatnim czasie naszą ofertę wzbogaciliśmy także o welurowe dywaniki samochodowe.

Wszystkie nasze produkty powstają z wysokiej jakości materiałów, czuwamy nad całym procesem produkcji, mamy sprawdzonych dostawców. Dzięki temu nasze produkty cieszą się powodzeniem i uznaniem. Wiemy także, jak ważne dla naszych Klientów jest to, aby mieszki, pokrowce i dywaniki idealnie pasowały do wybranego modelu samochodu. Z tego więc względu wszystkie nasze produkty powstają w oparciu o oryginalne wzory.

Gdzie dostępny jest sklep, za pośrednictwem którego można robić zakupy? Po przebudowie i przeniesieniu naszego serwisu zmieniła się także domena pod jaką działamy. Nasz oferta dostępna jest pod adresem: www.mieszki.com.

Sklep Internetowy Auto-Design

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.