Rozwiązania ułatwiające montaż mieszka

Mieszki na biegi oraz mieszki na hamulec ręczny, które są montowane fabrycznie przez producenta samochodu bardzo często są przyklejone lub też przyszywane do ramki montażowej. Kiedy jednak zachodzi konieczność wymiany zniszczonego mieszka na nowy może pojawić się problem jak go zamontować, skoro producent samochodu zastosował taki, a nie inny sposób montowania mieszka?

Z tego właśnie powodu w oferowanych przez nas mieszkach dokonujemy odpowiednich modyfikacji oryginalnego wzoru. Produkcją skórzany mieszków na biegi zajmujemy się już od kilkunastu lat. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie w tej dziedzinie. Dlatego też, aby ułatwić montaż oraz wymianę mieszka dla każdego modelu staramy się opracować odpowiednie rozwiązania. Bardzo często udaje się nam znaleźć takie rozwiązanie, dzięki któremu montaż mieszka na ramce jest czynnością bardzo prostą.

Zmiany w mieszka, które pozwalają na łatwiejszą wymianę nie odbywają się oczywiście kosztem ogólnego wzoru mieszka. Każdy z mieszków nadal jest dobrze dopasowany do określonego modelu samochodu, jednak dodatkowo został wzbogacony w odpowiednie rozwiązania. Za sprawą zastosowania takiego podejścia wymiana miesza jest czynnością prostą, a po zamontowaniu całość prezentuje się bardzo ładnie i estetycznie.

Mieszki na biegi oraz na hamulec ręczny wykonane są z prawdziwej skóry. Użycie takiego materiału sprawa, że są one zdecydowanie bardziej trwalsze niż te wykonane z różnych tworzyw sztucznych. Naturalne bowiem właściwości skóry sprawiają, że mieszki nie przecierają się oraz nie zmieniają koloru pod wpływem działania promieni słonecznych.

W ofercie posiadamy około 300 różnych modeli. Wszystkie one można nabyć za pośrednictwem naszego Sklepu Internetowego.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładów zastosowanych rozwiązań ułatwiających zamontowanie mieszka w samochodzie.

 

Rozwiązania ułatwiające wymianę mieszków

Zmodyfikowane mieszki, aby można było je wygodnie zamontować w aucie

 

Rozwiązania ułatwiające wymianę mieszka na biegi

Modyfikacje mieszka ułatwiające jego montaż na ramce

 

Rozwiązania ułatwiające wymianę mieszka na biegi

Modyfikacje mieszka, które ułatwiają jego wymianę

Ten wpis został opublikowany w kategorii Instrukcje i porady i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.