Rodzaje mieszków na biegi Opel Astra H

W samochodach marki Opel Astra H spotkać można dwa rodzaje mieszków na biegi. Różnią się one znacząco od siebie, więc ważne jest, aby przed dokonaniem wyboru sprawdzić jaki jest zamontowany w samochodzie. Niestety nie ma jednoznacznego sposobu na określenie w jakich wersjach tego modelu Opla były montowane poszczególne rodzaje mieszka na biegi. Jednak istnieje bardzo prosty sposób na rozróżnienie poszczególnych mieszków od siebie.

W ofercie na naszym Sklepie Internetowym posiadamy mieszki do obu wersji, dlatego zalecamy zwrócenie uwagi na ten fakt przed złożeniem zamówienia. Wersją, które występuje zdecydowanie częściej jest ta składająca się z dwóch łatek skóry.

Mieszek na drążek zmiany biegów do Opel Astra H z 3 łatek

Mieszek na drążek zmiany biegów do Opel Astra H z 3 łatek

Mieszek na drążek zmiany biegów do Opel Astra H

Mieszek na drążek zmiany biegów do Opel Astra H składający się z 2 łatek

Natomiast jeżeli chodzi o mieszek na hamulec ręczny to w każdej z wyżej wskazanych wersji jest on taki sam. W Opel Astra H występuje tylko jeden rodzaj mieszka na hamulec ręczny, także dostępny w naszej ofercie.

Dokonując wyboru mieszka na biegi warto rozważyć zakup kompletu mieszków składających się z mieszka na drążek zmiany biegów oraz mieszka na hamulec ręczny. Mieszki w naszej ofercie wykonane są z naturalnej skóry, natomiast oryginalnie wykonane są z tworzywa sztucznego. Wymieniając więc oba mieszki zapewnia się jednakowy wygląd obu mieszków i lepsze dopasowanie do siebie.

Wszystkie mieszki dostępne w naszym Sklepie Internetowym przygotowane zostały na podstawie oryginalnych wzorów tak, aby zapewnić maksymalne dopasowanie i estetyczny wygląd po wymianie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Instrukcje i porady i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.