Jak dobrać mieszek na biegi do Opel Astra H

W samochodach marki Opel Astra H spotkać można dwa rodzaje mieszków. Jak do tej pory nie udało nam się dokładnie określić w jakich modelach były montowane poszczególne rodzaje mieszków, jednak w ofercie posiadamy oba te typy.

Czym różnią się od siebie te mieszki na biegi i na co należy zwrócić uwagę podczas wyboru oraz wymiany mieszka na biegi w Opel Astra H? Jest to sprawa dosyć prosta, ponieważ oryginalne mieszki różnią się od siebie ilością łatek skóry, z których zostały wykonane. Najbardziej popularnym i najczęściej występującym jest mieszek na biegi, który składa się z dwóch łatek.

Wymiana mieszka na biegi opel astra H

Mieszek na biegi do Opel Astra H z dwóch łatek

Jednak czasem można spotkać modele samochodów, które wyposażone są w mieszek na biegi wykonany z trzech kawałków skóry. Jak wyglądają poszczególne mieszki można zobaczyć na zdjęciach. Należy jednocześnie zaznaczyć, że mieszki różnią się na tyle, że nie jest możliwe ich zamienne stosowanie.

Montaż mieszka na biegi opel astra H

Mieszek na biegi Opel Astra H z trzech łatek

Nie ma natomiast różnicy pomiędzy mieszkami na hamulec ręczny w tych dwóch modelach samochodów – w każdym z tych modeli oryginalnie został zastosowany ten sam rodzaj mieszka na ręczny.

W naszej ofercie do opla astra H posiadamy:

Wszystkie produkty można nabyć za pośrednictwem Sklepu Internetowego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Instrukcje i porady i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.